Przyczepy podłodziowe

Przyczepy podłodziowe

Przyczepy z kategorii Przyczepy Podłodziowe stworzono do transportu łodzi, kajaków, skuterów wodnych i pontonów. Zastosowane materiały oraz liczne, przemyślane akcesoria sprawiają, że przyczepy zapewniają ponadprzeciętną trwałość.

Przyczepy hamowane

Podłodziowa Brenderup hamowanaPrzyczepy zapewniają doskonałe właściwości jezdne. W zależności od modelu posiadają różne systemy rolek, superrolek lub samonastawnej kołyski. Wyposażone w dyszel w kształcie litery V, wzmocnione podwozie oraz układ hamulcowy, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Przyczepy przeznaczone do transportu mniejszych łodzi o wadze od 510 kg do 1000 kg, średnich łodzi o wadze od 980 kg do 1530 kg oraz dużych i ciężkich łodzi o wadze od 1500 kg do 2800 kg.

zobacz więcej

Przyczepy niehamowane

Podłodziowa Brenderup niehamowanaDoskonałe przyczepy do przewozu mniejszych łodzi o długości od 4,2 m do 5,5 m. Posiadają jedną regulowaną oś, dyszel w kształcie litery V, system rolek oraz odpinany panel oświetleniowy.

W zależności od modelu ładowność przyczep zamyka się w przedziale 275 - 520 kg. 

Przyczepy niehamowane są doskonałym rozwiązaniem transportu łodzi dla wędkarzy czy miłośników ptactwa wodnego.

zobacz więcej

Wózki transportowe

Wózek transportowy BrenderupPrzyczepy stworzone do przewozu łodzi poza drogami publicznymi - bez rejestracji. Maksymalna prędkość wózków transportowych to 30 km/h. Dzięki charakterystycznej budowie posłużą do wodowania łodzi, wyciągania z wody lub do przechowywania na nabrzeżu.

Mniejsze wózki transportowe przewiozą łodzie o wadze do 310 kg, a większe do 1880 kg.

zobacz wiecej

Sporty wodne

Pod skuter wodny BrenderupPrzyczepy zaprojektowane z myślą o pasjonatach sportów wodnych. Dzięki zamocowanym rolkom lub płozom (do wyboru), transport skutera wodnego lub pontonu jest stabilny i bezpieczny. 

Odpinany panel oświetleniowy ułatwia wodowanie skutera, a wciągarka z mocnym pasem sprawia, że załadunek na przyczepę nie stanowi najmniejszego problemu.

Jeśli lubisz pływać kajakiem lub kanu to zastosowanie specjalnego stojaka umożliwi przewóz 8 kajaków lub 16 kanu.

zobacz wiecej